Witamy Wystawców

Drodzy Wystawcy!

Dziękujemy za zainteresowanie targami ON HAIR (dawniej Hair Forum). W menu po lewej stronie znajdziecie wiele przydatnych informacji, wskazówki dotyczące rejestracji.

Targi ON HAIR odbędą się w 2021 roku.

 

Zrób z nami krok w przyszłość!

W związku z przejęciem holdingu Health and Beauty przez Bologna Fiere COSMOPROF, jednego ze światowych liderów w sektorze imprez wystawienniczych dla branży hair & beauty, otwierają się przed nami nowe możliwości rozwoju i wdrażania atrakcyjnych rozwiązań. Synergia doświadczenia i potencjału owocuje precyzyjnie skomponowaną ofertą dla profesjonalistów. Już dziś możemy zakomunikować, iż od 2021 roku targi Hair Forum będą odbywać się pod nowym szyldem ON HAIR Warsaw by Cosmoprof Worldwide Bologna!

 

W skrócie o Hair Forum

ON HAIR WARSAW, czyli Międzynarodowe targi i Kongres dla branży fryzjerskiej, to prestiżowa impreza dla profesjonalistów i pasjonatów fryzjerstwa. Jest to wydarzenie o wyjątkowej formule łączącej edukacje, szeroką ofertę wystawienniczą oraz pełen atrakcji i widowiskowych pokazów show w ambitny i kompleksowy program, zarówno dla zaawansowanych specjalistów jak i  początkujących miłośników branży fryzjerskiej.

INTERNATIONAL BUSINESS FORUM -  W odpowiedzi na Wasze potrzeby i sygnały płynące z rynku, stworzyliśmy ekskluzywna strefę dla zagranicznych producentów i inwestorów szukających partnerów biznesowych i dystrybutorów w Polsce. To doskonałe miejsce do nawiązania nowych kontaktów i międzynarodowych relacji biznesowych.

6. edycja targów Hair Forum przyciągnęła blisko 9000 profesjonalistów. Swoją ofertę i nowości prezentowało 89 wystawców z kraju i ze świata. Blisko 400 osób wzięło udział w szkoleniach, a w konkursach i mistrzostwa do walki o tytuły stanęło 77 kandydatów.

Z roku na rok rośniemy w siłę. ON HAIR WARSAW (dawniej Hair Forum) od kilku lat z dumą nosi miano najważniejszej jesiennej imprezy dla branży fryzjerskiej w Polsce. Jesteśmy przekonani, iż nowa lokalizacja, zapewniająca jeszcze bardziej komfortową przestrzeń i optymalne warunki z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju tego wyjątkowego wydarzenia.

 

 

Relacja z targów Hair Forum 2019

Partnerzy medialni