Witamy odwiedzających

Drodzy Odwiedzający,

Dziękujemy za zainteresowanie udziałem w targach ON HAIR WARSAW by Cosmoprof (dawniej Hair Forum)! W menu po lewej stronie znajdziecie wiele przydatnych informacji i wskazówek dotyczących poszczególnych sekcji tematycznych i wydarzeń towarzyszących targom.

 

 

Zrób z nami krok w przyszłość!

Szósta edycja to nie tylko nowe miejsce, ale też nowe koncepcje i ciekawe perspektywy dalszych zmian. W związku z przejęciem holdingu Health and Beauty przez Bologna Fiere COSMOPROF, jednego ze światowych liderów w sektorze imprez wystawienniczych dla branży hair & beauty, otwierają się przed nami nowe możliwości rozwoju i wdrażania atrakcyjnych rozwiązań. Synergia doświadczenia i potencjału owocuje precyzyjnie skomponowaną ofertą dla profesjonalistów. Już dziś możemy zakomunikować, iż od 2021 roku targi Hair Forum będą odbywać się pod nowym szyldem ON HAIR Warsaw by Cosmoprof Worldwide Bologna!

 

W skrócie o targach

ON HAIR WARSAW, czyli Międzynarodowe targi i Kongres dla branży fryzjerskiej, to prestiżowa impreza dla profesjonalistów i pasjonatów fryzjerstwa. Jest to wydarzenie o wyjątkowej formule łączącej edukacje, szeroką ofertę wystawienniczą oraz pełen atrakcji i widowiskowych pokazów show w ambitny i kompleksowy program, zarówno dla zaawansowanych specjalistów jak i  początkujących miłośników branży fryzjerskiej.

 

Z nami osiągniesz więcej!

Imponujące pokazy obejrzycie na SCENIE GŁÓWNEJ – tu najlepsi fachowcy zaprezentują swoje umiejętności. Teoria i praktyka to domena prezentacji na Scenie Kongresowej, na której przez dwa dni odbywać się będą otwarte szkolenia dla uczestników targów. Program Look & Learn to unikatowa formuła biletowanych edukacyjnych spotkań, które co roku przyciągają setki uczestników. Strefa ucznia i nauczyciela zaspokoi potrzeby adeptów sztuki fryzjerskiej i ich mistrzów – wśród naszej bogatej oferty edukacyjnej każdy znajdzie dopasowane do własnych potrzeb propozycje.

6. edycja targów Hair Forum przyciągnęła blisko 9000 profesjonalistów. Swoją ofertę i nowości prezentowało 89 wystawców z kraju i ze świata. Blisko 400 osób wzięło udział w szkoleniach, a w konkursach i mistrzostwa do walki o tytuły stanęło 77 kandydatów.

Z roku na rok rośniemy w siłę. Każda edycja to kolejny rekord pod względem liczby wystawców i zwiedzających, imponujący wzrost powierzchni i coraz bardziej kompleksowa oferta. Nowa lokalizacja z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju tego wyjątkowego wydarzenia.

 

 

Relacja z targów Hair Forum 2019

Partnerzy medialni