Targi ON HAIR
odbędą się 24-25.10.2020, to już za:

O targach

Zrób z nami krok w przyszłość!

Szósta edycja to nie tylko nowe miejsce, ale też nowe koncepcje i ciekawe perspektywy dalszych zmian. W związku z przejęciem holdingu Health and Beauty przez Bologna Fiere COSMOPROF, jednego ze światowych liderów w sektorze imprez wystawienniczych dla branży hair & beauty, otwierają się przed nami nowe możliwości rozwoju i wdrażania atrakcyjnych rozwiązań. Synergia doświadczenia i potencjału owocuje precyzyjnie skomponowaną ofertą dla profesjonalistów. Już dziś możemy zakomunikować, iż w 2020 roku Hair Forum odbędzie się pod nowym szyldem ON HAIR Warsaw by Cosmoprof Worldwide Bologna! To będzie wyjątkowa premiera!

7. edycja targów odbędzie się pod szyldem ON HAIR, 24-25 października 2020 roku, w Centrum Targowo-Kongresowym GLOBAL EXPO, przy ul. Modlińskiej 6 d, w Warszawie.

 

ON HAIR, czyli Międzynarodowe targi i Kongres dla branży fryzjerskiej, to prestiżowa impreza o sprecyzowanej i starannie dopracowanej formule, która zaspokoi potrzeby wszystkich fanów branży fryzjerskiej - zarówno zaawansowanych specjalistów jak i  początkujących miłośników tej sztuki.

ON HAIR to miejsce twórczych spotkań, kontaktów oferujących nowe perspektywy, inspirujących i zapadających w pamięć widowiskowych prezentacji, emocjonujących mistrzostw i konkursów oraz doskonałych możliwości poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych doświadczeń. Tu piękno spotyka się z pasją, a kreacja z pragnieniem doskonalenia umiejętności.

 

Show & more!

Sercem targów ON HAIR jak co roku stanie się Scena Główna która zaoferuje moc wrażeń i doznań estetycznych. To tu będzie miał miejsce wyjątkowy spektakl łączący w widowiskowy sposób  fryzjerstwo, sztuki plastyczne, modę, make-up i efekty audiowizualne. To tu największe sławy z różnych stron świata będą zachwycać widzów feerią barw i magnetycznym urokiem oryginalnych stylizacji.

 

Edukacja

Naszym atutem od lat pozostaje niezwykle szeroka oferta edukacyjna. Wszystkich, którzy pragną doskonalić rzemiosło i poznać najnowsze techniki strzyżenia, koloryzacji i stylizacji, zapraszamy na widownię Sceny Kongresowej. To właśnie tu przez dwa dni znani i cenieni wykładowcy będą dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem, inspirować i zachęcać do wypróbowania innowacyjnych metod pracy. Bogaty program szkoleniowy Look & Learn to wykłady połączone z praktyką odbywające się w salach kongresowych. Program tworzymy we współpracy ze znanymi akademiami fryzjerskimi. Szkolenie te cieszą się ogromną popularnością podczas każdej edycji.

 

Mistrz i uczeń

Niezwykle ważnym punktem programu edukacyjnego są propozycje szkoleniowe skierowane do adeptów sztuki fryzjerskiej i ich nauczycieli. W tym celu przygotowaliśmy specjalne strefy: Strefę Ucznia, gdzie ambitni uczniowie mogą nabrać szlifów pod okiem najlepszych szkoleniowców, oraz Strefę Nauczyciela, w której eksperci przybliżą najnowsze zagadnienia edukacyjne  i innowacyjne programy szkoleniowe.

 

W walce o tytuły!

Nieodłącznym elementem targów będą także w nadchodzącej edycji emocjonujące konkurencje mistrzowskie dla profesjonalistów oraz konkurs dla uczniów szkół fryzjerskich. Jury złożone z wybitnych specjalistów i autorytetów branży wyłoni zwycięzców poszczególnych konkurencji i kategorii – najlepsi otrzymają staże w prestiżowych salonach fryzjerskich w Polsce, m.in. u Leszka Czajki.

 

Podczas Hair Forum 2019 odbyły się następujące mistrzostwa i konkursy:

•       YOUNG TALENT CUP

•       HAIR MASTER CUP

•       BARBER’S CORNER

•       HOT SHAVE – INTERNATIONAL BATTLE

•       BARBERS BATTLE

•       PERFECT BEARD

 

6. edycja targów Hair Forum przyciągnęła blisko 9000 profesjonalistów. Swoją ofertę i nowości prezentowało 89 wystawców z kraju i ze świata. Blisko 400 osób wzięło udział w szkoleniach, a w konkursach i mistrzostwa do walki o tytuły stanęło 77 kandydatów.

 

Przedsprzedaż biletów na targi, które odbędą się 24-25 października 2020, ruszy w czerwcu 2020.

Relacja z targów Hair Forum 2019

Partnerzy medialni